Системи зв'язку та автоматизації

Кожна інженерна система виконує свої функції та відіграє важливу роль у функціонуванні об'єкта. Але розрізнена робота систем не може забезпечити максимальну ефективність та економічність. Згуртувати всі системи, об'єднати їх у єдиний «організм», що працює на благо об'єкта можна за допомогою систем зв'язку та автоматизації.

Припустимо, що окремі інженерні системи - це різні «органи» об'єкта. Щоб вони працювали, потрібна «кровоносна» система, що передає інформацію датчиків і обладнання. Такою системою слугує структурована кабельна система (СКС). Кабелі передають будь-яку інформацію: мову, відео, зображення. Вони допомагають системам доставляти сигнали на контрольну панель і обмінюватися інформацією. Без системи кабелів функціонування будь-якої інженерної системи об'єкта було б неможливим.

Сучасні СКС мають високу швидкість передачі сигналів, підтримують усі мережеві протоколи, сумісні з будь-яким обладнанням. Їх можна розширювати і змінювати. СКС повністю виправдовує витрати на монтаж системи, адже вона інтегрується з будь-якою інженерною системою об'єкта, а гарантійний термін її працездатності становить 20-25 років.

Припустимо, інженерні системи вже об'єднані «кровоносними судинами» СКС. Чого може не вистачати для максимально ефективної роботи? Інженерним системам потрібен «мозок», який керуватиме їхніми діями, контролюватиме працездатність і реагуватиме в разі аварійних ситуацій. Мозком інженерних систем може стати система управління і диспетчеризації будівлі. Вона здатна візуалізувати стан інженерних систем об'єкта, реагувати на аварійні ситуації та ефективно їх усувати, подавати звіти про роботу систем. Завдяки злагодженому функціонуванню систем скорочуються експлуатаційні витрати і з'являється можливість скоротити кількість персоналу, який стежить за справною роботою кожної з інженерних систем.

Компанія «Техносистем» пропонує налагодити роботу інженерних систем, встановивши СКС і автоматизувавши роботу інженерного обладнання.

ПОСЛІДОВНІСТЬ РОБІТ

  1. Обстеження об'єкта. Ревізія інженерних систем, встановлених на об'єкті.
  2. Складається технічне завдання, яке враховує поверховість, призначення та особливості об'єкта, розгалуженість інженерних систем, встановлене обладнання.
  3. ТЗ узгоджується із Замовником.
  4. Підбираються матеріали та обладнання.
  5. Розробляються креслення і пояснювальні записки.
  6. Система монтується. Монтаж контролює інженер, який відповідає за проєкт.
  7. Тестування роботи встановленої системи.
  8. Введення в експлуатацію та підписання відповідної документації.
  9. Навчання співробітників Замовника роботі з системами.

Системи зв'язку та автоматизації потребують регулярного технічного обслуговування та оновлення програмного забезпечення. Надавати такі послуги повинні тільки досвідчені фахівці, які мають допуск до таких видів робіт. У компанії «Техносистем» працюють експерти своєї справи, які мають необхідну кваліфікацію і регулярно проходять навчання, підвищуючи свій професійний рівень.

«Техносистем» проєктує і встановлює системи зв'язку та автоматизації вже майже 20 років, за цей час наші співробітники встановили інженерні системи більш ніж на тисячі об'єктів. Тому ми впевнені, що впораємося з найскладнішими завданнями і готові до встановлення систем зв'язку та автоматизації на об'єктах будь-якого масштабу і призначення. Для замовлення послуг із проєктування, монтажу та технічного обслуговування будь-яких інженерних систем, зокрема систем зв'язку та автоматизації, телефонуйте за телефонами +38 (044) 538-1028; +38 (044) 538-1029 або напишіть нам на e-mail: technosystem.st@gmail.com.

НАШІ ОСНОВНІ КЛІЄНТИ:

uk