Автоматизація протипожежних систем

Автоматизація протипожежних систем допомагає оптимально керувати технічними засобами, забезпечуючи максимальний захист людей і майна. Автоматизувавши системи протипожежного захисту, можна домогтися максимальної чутливості пожежних сповіщувачів за мінімуму помилкових спрацьовувань пожежної сигналізації.

Помилкове спрацьовування протипожежних систем загрожує панікою серед людей, зривом нормальної роботи об'єкта, майновими втратами через подачу вогнегасних засобів системою пожежогасіння. Завдяки автоматизації протипожежних систем перераховані негативні фактори можна звести до мінімуму. Автоматизація підвищує ефективність роботи кожної з протипожежних систем і загальний рівень захисту від пожежі. Її алгоритми швидше виявляють загоряння, відсівають помилкові сигнали сповіщувачів і вмикають системи СОУЕ та пожежогасіння тільки в тому разі, якщо насправді було виявлено осередки загоряння.

Автоматизація протипожежних систем виключає негативний вплив людського фактора на ефективність заходів, спрямованих на усунення пожежі, оповіщення та евакуацію людей. Не завжди в екстремальній ситуації персонал може швидко реагувати й ефективно керувати роботою протипожежних систем, тому ці процеси потрібно автоматизувати. Для того щоб автоматизувати протипожежні системи, створюються складні алгоритми. Завдяки їхньому впровадженню стає можливим керувати вогнезатримувальними клапанами, ліфтами, засобами оповіщення, установками пожежогасіння та іншими технічними протипожежними засобами, як єдиною злагодженою системою.

ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ:

  • автоматичні установки ПС
  • СОУЕ
  • автоматичні установки пожежогасіння
  • система димовидалення
  • внутрішній протипожежний водопровід
  •  система управління ліфтами та ескалаторами
  • контрольний пункт управління

ВИРОБНИКИ НА РИНКУ УКРАЇНИ:

  • український виробник «Меридіан»
  • німецькі виробники Bosch Security Systems, Siemens, Berker
  • американські виробники Honeywell, Tyco
  • французькі виробники: Schneider Electric, Legrand
  • японська компанія ТОА
  • південнокорейська компанія Inter-M
  • швейцарський виробник ABB
  • російський виробник ЗАТ НВП «Болід»

ПОСЛІДОВНІСТЬ РОБІТ ПІД ЧАС АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОТИПОЖЕЖНИХ СИСТЕМ:

  1. Обстеження об'єкта, визначення його категорії за пожежною небезпекою. Ревізія протипожежних систем, встановлених на об'єкті. Системи перевіряються на справність, фахівці визначають, чи можна їх автоматизувати та інтегрувати.
  2. Складається технічне завдання, яке враховує призначення та особливості об'єкта, поверховість, входи-виходи з будівлі, встановлене протипожежне обладнання.
  3. ТЗ узгоджується із Замовником.
  4. Проєкт погоджують в органах ДСНС України.
  5. Система монтується відповідно до законодавчих норм і з дотриманням норм ДБНУ. Монтаж контролює інженер, який відповідає за проєкт.
  6. Автоматизована система тестується.
  7. Введення в експлуатацію та підписання відповідної документації.

На великих об'єктах, як-от гіпермаркети та готельні комплекси, системи протипожежного захисту мають бути автоматизовані. Тільки такий підхід забезпечить максимальну безпеку людей і майна.

Помилки в проєктуванні та монтажі протипожежних систем можуть призвести до людських жертв і великих матеріальних втрат. Довіряйте тільки професіоналам. Компанія «Техносистем» має всі необхідні ліцензії, досвід роботи понад 15 років і штат атестованих спеціалістів, тому ми гарантуємо якість своїх робіт, чи то проєктування, монтаж, чи то технічне обслуговування. Автоматизуємо протипожежні системи на об'єктах будь-якого масштабу та професійної спрямованості. Для замовлення послуг телефонуйте за телефонами +38 (044) 538-1028; +38 (044) 538-1029 або напишіть нам на e-mail: technosystem.st@gmail.com.

НАШІ ОСНОВНІ КЛІЄНТИ:

uk